Váš první den u nás bude „zahřívací“. Vyřídíme administrativu, připravíme pracovní smlouvu a vše co s ní souvisí.  Seznámíme vás s ostatními kolegy, se kterými budete nadále v denním kontaktu. Projdeme spolu celou firmu a areál. Vybavíme vás základními pracovními prostředky a v učebně se dozvíte základní informace o provozu firmy.

Od druhého dne budeme kombinovat praktický zácvik s teoretickými informacemi tak, aby vás zácvik bavil a byl maximálně efektivní. Absolvujete s naším řidičem zácvikářem nakládky ve všech závodech sklárny, natrénujete si (pokud to bude potřeba) zapřahání návěsu a základní manipulaci se stojany a upevňovacími prostředky. Pokud jste začínající řidič, bude po nějaký čas jezdit jako druhý řidič (v rámci ČR).

V průběhu zácviku vám předáme tahač, se kterým budete po skončení zácviku jezdit. Můžete se mezitím zabydlet a „mazlit“ se se svým miláčkem. 

Důležitou součástí vaší práce bude správné ovládání a používání služebního smartphonu. Vše vám ukážeme, snadno se naučíte s telefonem pracovat.

Pro všechny činnosti řidiče máme zpracovaný podpůrný materiál – směrnice, návody, brožurky. Když si něco hned nezapamatujete, můžete se k tomu následně kdykoli vrátit.

Zácvik ukončíme závěrečným přezkoušením. Ukážete nám, jak ovládáte manipulaci s vozidlem před výjezdem ze dvora a jak si umíte poradit na nakládce ve sklárně.

Délka zácviku se pohybuje mezi 4 dny až několika měsíci, vše záleží na zkušenostech a dovednostech řidiče.

I po ukončení zácviku jsme vám k dispozici pro jakýkoli dotaz, podnět i připomínku. Ceníme si každé zpětné vazby a rádi od vás uslyšíme, jak se vám u nás daří.