Za drahou 178, Teplice-Řetenice, Czech republic

+420 417 813 829 info.cz@lannutti.com

„Být truckerem – to je můj sen.“

V naší firmě jsme si vždycky zakládali na lidském přístupu, i když jsme měli 50 řidičů, anebo 200. Takhle to navždy zůstane.

Jezdíme po celé Evropě. Od severu na jih. Od východu na západ.

Každý řidič má u nás do péče svěřený tahač VOLVO – vozidla si řidiči nestřídají, každý má své kmenové auto, které si hýčká. S návěsy je to jinak – plachtové návěsy přepřaháme v rámci celé skupiny, inloader má každý řidič stále zapřažený.

Řidiči jezdí podle pravidel, dodržují předpisy a zásady bezpečné a ekonomické jízdy. 

Pokud je potřeba něco opravit, máme k dispozici vlastní servisy. Na cestách využíváme služeb autorizovaných servisů (VOLVO) a asistenčních služeb (př.Michelin). Při problému řidič zavolá svému technikovi a ten již vše zařídí.

Za kvalitně odvedenou práci našim řidičům rádi a dobře zaplatíme. Měsíčně si  vydělají v rozmezí 45 000 a 75 000 Kč čistého. Výši svého výdělku řidiči přímo ovlivňují svým pracovním nasazením, délkou turnusu a hlavně kvalitou odvedené práce.

Jistota pravidelného nadstandardního příjmu, velice kvalitní pracovní podmínky, přátelský přístup a podporu za každé situace – to jsou hodnoty, za kterými si stojíme.

U nás není řidič na nic sám.

Řidičům bez praxe umožníme zácvik a rozjezd kariéry. Máme vlastní školící a zácvikový program na podporu začínajících řidičů a zároveň i pro profesní rozvoj řidičů stávajících. 

Svá osobní vozidla parkují řidiči uvnitř našeho areálu, kde je k dispozici veškeré sociální zázemí (pračka, sušička, kuchyňka). Pro knihomoly máme knihovnu.

LANNUTTI CZECH, s.r.o.

Za drahou 178, Teplice - Řetenice, 41501 , Česká republika
+420 417 813 829
info.cz@lannutti.com
www.lannutti.cz